Skup aut auto kasacja złomowanie pojazdów samochodów.


„Skup aut” Kupujemy auta osobowe i dostawcze do 10000 zł, na handel, jak i te na kasacje. A zatem jak już wiesz, co nas interesuje, to zadzwoń i sprawdź!!! Jako nieliczni na tle konkurencji oferujemy dojazd do klienta w ten sam dzień, a nawet w jedną godzinę.!!!


 

UWAGA!!! Przed kontaktem z nami koniecznie sprawdź jakie lokalizacje obsługujemy.

Skup aut Jaguar na handel i na auto kasacje złomowanie.

  • Skup aut
  • Sprawnych
  • Uszkodzonych
  • Bez aktualnego przeglądu i OC.
  • Zadzwoń teraz i przekonaj się ze że warto.

Skup aut Jaguar. Auto kasacja złomowanie pojazdów samochodów., dlaczego my?

  1. Dokonujemy indywidualnej wyceny każdego samochodu.
  2. Po kupowane auto dojeżdżamy w ustalone miejsce.
  3. Płacimy gotówka za skupowane auto.
  4. Transakcje przeprowadzimy szybko i bezstresowo.
  5. Posiadamy własne druki umowy Kupna — Sprzedaży.

Czy sprzedaż starego auta na portalu ogłoszeniowym jest możliwa?

Obecnie można zaobserwować na różnych portalach ogłoszeniowych masowe wystawianie starszych aut w złym stanie. Większość tych aut to złom skazany na kasacje. Szał „na tak zwane złomki do zajechania lub tani dojazd do pracy” już minął. Większość posiadaczy tych wraków zrozumiała, że nieustanne pakowanie pieniędzy w naprawy techniczne pomijając już estetykę pojazdu, nie ma najmniejszego sensu z uwagi na brak opłacalności.

Dla kogo skierowana jest ta oferta?

Ofertę skupu samochodów kierujemy do osób chcących sprzedać auto szybko nawet dziś bez czekania na klienta. Średni czas sprzedaży auta to ok. 6 miesięcy. Należy przy tym pamiętać, że kwota oferowana przez skup będzie niższa niż w przypadku indywidualnej sprzedaży wybór, należy do państwa.

Informacja dla fanów kokosów. Jeśli twoje auto jest wystawione na portalu i nie ma na niego chętnych, to znaczy, że masz cenę za wysoką, lub stosunek ceny co do stanu jest nieodpowiedni, lub po prostu twoje auto nadaje się na kasacje.

Co zrobić ze starym, nie potrzebnym autem?

Klient który decyduje się pozbyć starego auta zastanawia się nad ze złomowaniem pojazdu który jest już stary często nie sprawny , skorodowany. W ostatnim czasie duże podwyżki ubezpieczenia oraz dokładniejsze okresowe przeglądy techniczne bezlitośnie eliminują zużyte samochody z polskich dróg. Kasacje pojazdów mają pełne ręce roboty a czasami po prostu nie wyrabiają z odbieraniem aut od klienta przeznaczonych do złomowania. Niekiedy czas oczekiwania na odbiór przekracza dwa miesiące. Kasacja pojazdów ma zatem pole do korzystnych cen zakupu zużytego wraku. Klient korzystający z auto kasacji może liczyć na kwoty rzędu do 500 złotych w zależności od wagi pojazdu, 95% kasowanych pojazdów to zanieczyszczony złom nie posiadający żadnych wartościowych części a taki pojazd trzeba jeszcze osuszyć i oczyścić z elementów nie metalowych wiec koszty utylizacji są nie małe. Natomiast pozostałe 5% pojazdów to auta młodsze niż 15 lat często po wypadku lub naprawa przewyższała wartość sprawnego auta, w tym przypadku ceny za złomowanie takiego auta są indywidualne od marki, modelu i sprawnych części przeznaczonych do dalszej sprzedaży.

Nie zajmujemy się auto kasacją , złomowaniem pojazdów, zajmujemy się auto handlem pojazdami w każdym stanie, z różnym przeznaczeniem."

To co nas wyróżnia na tle konkurencji !

Handlem samochodami zajmujemy się od kilku lat co pozwoliło nam na zdobycie ogromnej wiedzy i doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz grono zadowolonych klientów, oraz kontrahentów ze wschodu kraju. Obecnie w Polsce trudno jest sprzedać auto starsze niż 15 lat, ponieważ samochody te są dość mocno wyeksploatowane a naszym klientom z Ukrainy czy Afryki to nie przeszkadza, ponieważ tam są inne standardy. Masz problem z pozbyciem się starego nie potrzebnego auta ta oferta jest dla ciebie z kontaktuj się z nami. Wszystkie pojazdy kupujemy na umowę Kupna-Sprzedaży.

'Skup aut Jaguar', 'Auto skup Jaguar', 'Skup samochodów Jaguar' Auto kasacja złomowanie pojazdów samochodów.