Skup aut

Skup aut Bydgoszcz

Skup aut Bydgoszcz / Kujawsko-pomorskie

Skup samochodów używanych osobowych i dostawczych za gotówkę Bydgoszcz i okolice. Skupujemy samochody Każdej marki - Wszystkie roczniki.

Skup aut

  • Sprawnych.
  • Uszkodzonych.
  • Skup aut Bez aktualnego przeglądu i oc.

Skup aut Bydgoszcz dla czego my? - Dokonujemy indywidualnej wyceny każdego samochodu - Po kupowane auto dojeżdżamy w ustalone miejsce - Płacimy gotówka za skupowane auto - Transakcja przeprowadzona jest szybko i bezstresowo - Posiadamy własne druki umowy Kupna - Sprzedaży

Obecnie można zaobserwować na różnych portalach ogłoszeniowych masowe wystawianie starszych aut w złym stanie. Większość tych aut jest skazane na kasacje. Szał "na tak zwane złomki do zajechania lub tani dojazd do pracy" już minął. Większość posiadaczy tych wraków zrozumiała że nieustanne pakowanie pieniędzy w naprawy techniczne nie wspominając już o estetyce pojazdu nie ma najmniejszego sensu z uwagi na coraz to wyższe koszty. Koszt godziny pracy mechanika to 100 zł.

Oferta skupu samochodów skierowana jest do osób chcących sprzedać auto szybko nawet dziś nie czekając na klienta. Średni czas sprzedaży auta to ok. 6 miesięcy. Należy przy tym pamiętać że cena oferowana przez skup nie będzie taka jak w przypadku indywidualnej sprzedaży wybór należy do państwa.

Informacja dla fanów kokosów. Jeśli twoje auto jest wystawione na portalu i nie ma na niego chętnych to wiedz ze, masz cenę za wysoką, lub stosunek ceny co do stanu jest nieodpowiedni, lub po prostu twoje auto nadaje się na kasacje.

Klient który decyduje się pozbyć starego auta zastanawia się nad ze złomowaniem pojazdu który jest już stary często nie sprawny , skorodowany. W ostatnim czasie duże podwyżki ubezpieczenia oraz dokładniejsze okresowe przeglądy techniczne bezlitośnie eliminują zużyte samochody z polskich drug. Kasacje pojazdów mają pełne ręce roboty a czasami po prostu nie wyrabiają z odbieraniem aut od klienta przeznaczonych do złomowania. Niekiedy czas oczekiwania na odbiór przekracza dwa miesiące. Kasacja pojazdów ma zatem pole do korzystnych cen zakupu zużytego wraku. Klient korzystający z auto kasacji może liczyć na kwoty rzędu do 500 złotych w zależności od wagi pojazdu, 95% kasowanych pojazdów to zanieczyszczony złom nie posiadający żadnych wartościowych części a taki pojazd trzeba jeszcze osuszyć i oczyścić z elementów nie metalowych wiec koszty utylizacji są nie małe. Natomiast pozostałe 5% pojazdów to auta młodsze niż 15 lat często po wypadku lub naprawa przewyższała wartość sprawnego auta, w tym przypadku ceny za złomowanie takiego auta są indywidualne od marki, modelu i sprawnych części przeznaczonych do dalszej sprzedaży.

Nie zajmujemy się auto kasacją , złomowaniem pojazdów, zajmujemy się auto handlem pojazdami w każdym stanie, z różnym przeznaczeniem."

Handlem samochodami zajmujemy się od kilku lat co pozwoliło nam na zdobycie ogromnej wiedzy i doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz grono zadowolonych klientów, oraz kontrahentów ze wschodu kraju. Obecnie w Polsce trudno jest sprzedać auto starsze niż 15 lat, ponieważ samochody te są dość mocno wyeksploatowane a naszym klientom z Ukrainy czy Afryki to nie przeszkadza, ponieważ tam są inne standardy. Masz problem z pozbyciem się starego nie potrzebnego auta ta oferta jest dla ciebie z kontaktuj się z nami. Wszystkie pojazdy kupujemy na umowę Kupna-Sprzedaży.

'Skup aut Bydgoszcz','Auto skup Bydgoszcz','Skup samochodów Bydgoszcz'