Skup aut

Skup aut Alfa Romeo 147

Skup aut Alfa Romeo 147 „Sprawne, Uszkodzone, Zniszczone” Za pojazdy płacimy gotówką, adekwatnie do stanu auta.

Często trudno jest nam rozstać się ze swoim ulubionym samochodem, mimo że jest już stary i niesprawny mamy do niego sentyment.
Kupno nowego auta wiąże się zazwyczaj z chęcią pozbycia się starego i często mocno wysłużonego auta, gdzie naprawa jest nieopłacalna.
Stary samochód można oczywiście wystawić na sprzedaż, ale może się okazać, że nie ma osoby chętniej na jego zakup, w takiej sytuacji z pomocą przychodzi państwu Skup aut Alfa romeo 147. My odkupimy od Ciebie twoje auto.

Przed kontaktem z nami zapoznaj się dokładnie ze stanem swojego auta, pozwoli to nam na wstępną wycenę auta przez telefon, im konkretniejszy opis, tym lepsza wycena.

  • Oględziny samochodu zaczynamy od stanu wizualnego, sprawdzamy, czy na karoserii są widoczne: wgniecenia, zadrapania lakieru, pękający szpachel, łuszczący się lakier, korozja, lub też po prostu któryś z elementów jest w innym kolorze niż całe auto. Jeżeli na elementach występują powyższe uszkodzenia, to te elementy nadają się do lakierowania, koszt lakierowania jednego elementu to 400 zł.
  • Wizualnie też możemy ocenić środek samochodu, w tym przypadku oceniamy ogólny stan czy jest czysto, czy nadaje się do prania, oraz uszkodzenia mechaniczne takie jak: przetarte fotele, porysowane czy też połamane różne elementy wnętrza. W tym przypadku koszt usunięcia usterek jest indywidualny, zależny od uszkodzeń.
  • Ocena stanu technicznego to zadanie dla bardziej doświadczonych, to, że samochód odpala i jakoś jedzie, nie oznacza, że jest dobry i w pełni sprawny, [człowiek też chodzi a za chwile już leży]. W stanie technicznym sprawdzamy Układ jezdny-jak auto się prowadzi, czy nie ma luzów w zawieszeniu, stoków i czy nie ściąga. Układ napędowy- tu głównie sprawdzamy stan silnika, czy odpala bez problemu, nie ma wycieków płynów, a także czy nie wydaje nie po kojących dźwięków. Układ hamulcowy- jak auto zachowuje się podczas hamowania, czy działa hamulec postojowy. Sygnalizacje usterek na zegarach- czy po odpaleniu auta gasną wszystkie kontrolki koloru czerwonego i pomarańczowego, jeżeli nie to są uszkodzone dane podzespoły. Działanie wyposażenia w aucie, tu sprawdzamy wszystko, co da rade przełączyć: światła postojowe, mijania, drogowe, przeciwmgłowe, cofania, oś-wnętrza, el-lusterka, el-szyby, el-fotele, wentylatory, klimatyzacje, wycieraczki przednie, tylne, klakson itp.
  • Reasumując, każdy może samodzielnie określić stan swojego samochodu, stan bardzo dobry nie wymaga żadnych napraw, stan dobry to taki, że w aucie są usterki, ale opłaca się je usunąć, pod warunkiem, że naprawa nie przekroczy wartości sprawnego auta, zły stan to taki, że usterek jest tak dużo, że naprawa przewyższa wartość sprawnego auta, w takim przypadku to złom na kółkach. Skup aut Alfa Romeo 147 kupi każdy stan.

skup aut

skup aut

 

Dojazd do klienta do miast i powiatów.

Skup aut Bydgoszcz

Skup aut Mogilno

Skup aut Nakło nad Notecią

Skup aut Sępólno Krajeńskie

Skup aut Tuchola

Skup aut Żnin

Skup aut Chodzież

Skup aut Trzcianka

Skup aut Gniezno

Skup aut Międzychód

Skup aut Poznań

Skup aut Oborniki Wlkp

Skup aut Piła

Skup aut Szamotuły

Skup aut Wągrowiec

Skup aut Września

Skup aut Złotów

Skup aut Drawsko Pomorskie

Skup aut Szczecinek

Skup aut Wałcz